Koostööpartnerid

Inseneribüroo Arbelos Projekt peamiseks tegevusalaks on kütte- ja ventilatsiooni, veevarustuse ja kanalisatsiooni ning gaasivarustuse tehnosüsteemide projekteerimine-konsulteerimine. Meeskond koosneb nii noortest inseneridest kui ka spetialistidest kelle tööstaaz on üle 30 aasta.

Kontakt: OÜ Arbelos Projekt / Harjumaa, Tallinn, Akadeemia tee 62-3 / Viktor Kovalenko, juhatuse liige, vastutavspetsialist, tehniline konsultant / Tel: +372 55906996 / arbelosprojekt@gmail.com

Koostöös maailma juhtiva palkmaja tootjaga Honkarakenne OYJ on teostatud kümneid projekte, nii Eestis kui välismaal, millest on saanud unistuste kodud. Energiatõhusad, tervislikud ja ökoloogilised.

Kontakt: Honkarakenne OYJ esindus / OÜ fusion Studio / Pärnu mnt 160, 11317, Tallinn / Telefon: 6558 600 / e- mail: info@honka.ee / www.honka.com

OÜ Emerlin – Pakutavad teenused:  Geodeetilised tööd ( maa-ala plaanid, katastritööd, ehitusgeodeesia, piiride kontrollimine); aedade ehitus ja komponentide müük.

Kontakt: http://emerlin.eu/1ru.html

OÜ Mastlop – Pakutavad teenused: teede, parklate ja katete taastamise projektid, ajutised liiklusskeemid ja dendroloogilised ekspertiisid.

Kontakt: Pärt Põltsam / ppoltsam@gmail.com / 56242634