Meist

Arhitektuuribüroo Miho OÜ tegutseb aastast 2007. Meie eesmärgiks on luua inimsõbralikku ja meeldivat keskkonda elamiseks ja olemiseks. Oma töös keskendume peamiselt elamuehitusele aiamajadest korterelamuteni. Samas ei ütle ära ka erineva mahuga äri- ja ühiskondlikest hoonetest ega tööstushoonetest.

Läheneme igale projektile individuaalselt ja kohaspetsiifiliselt. Kuulame ja arvestame tellija soovidega ning anname omalt poolt nõu ning soovitusi parima võimaliku tulemuse saavutamiseks. Projekteerimisel keskendume sellele, et hoone oleks funktsionaalne, praktiline ja esteetiline.

Meie tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine. Esmalt koostame hoonele eskiisi arhitektuurse idee ja planeeringu edasi andmiseks. Koostöös tellijaga teeme muudatusi ja parandusi, lihvime eskiisi nii, et kõik osapooled oleksid õnnelikud. Järgnevalt vormistame eelprojekti ja taotleme kohalikust omavalitsusest ehitusloa. Vajadusel täpsustame eelprojekti põhiprojektiga ning lisaks saab meie käest tellida ka konstruktiivse põhi- ja tööprojekti.

Meie bürool on pikaajaline kogemus erinevate rekonstrueerimisprojektide loomisel. Nii paneel- kui puitmajad on saanud uue kuue erinevates Eesti linnades. Omame ka Muinsuskaitse tegevusluba mälestistel töötamisel.

Oma töös kasutame litsentseeritud projekteerimistarkvara: ArchiCAD, Artlantis, AutoCad. Arhitektuuribüroo omab MTR registri registreeringut EEP000998.